Opinie pacjentów

Warto odwiedzić tego dietetyka. Miła i konkretna osoba. Jestem zaskoczony, że zmiana nawyków żywieniowych może być taka przyjemna. Warto

Tomasz

Poznaj inną historię

Pani Kasia, 11 kg mniej w 4,5 miesiąca

Pani Kasia to taka pacjentka, której chyba nigdy nie zapomnę. Uśmiechnięta, miła, szczera, a przy tym zdeterminowana i chętna do współpracy. Na początku obie byłyśmy trochę przestraszone – ona, tym, że nie da rady stosować się zaleceń dietetycznych, a ja tym, że przede mną wyzwanie jakim jest choroba Pani Kasi czyli nadciśnienie płucne. Już na pierwszej wizycie kontrolnej wiedziałyśmy, że nasze obawy były niepotrzebne. Co o sobie i swojej kuracji odchudzającej powie sama Pani Kasia? :-)

czytaj więcej

Wspaniała przemiana Pani Ani - 14 kg w 5 miesięcy

  • Anna, 48 l.
  • 14 kg w 5 miesięcy
  • Mężczyzna
  • 15 listopada, 2017

Konsekwencja, wytrwałość, determinacja, systematyczność - te cechy charakteru idealnie opisują Panią Anię. Przydały się w drodze do osiągania wymarzonej sylwetki. A co o sobie i samej kuracji powie sama Pani Ania?

Mam na imię Anna i mam 48 lat. Cztery lata temu zachorowałam. Ważyłam wtedy 68 kilogramów. Długi okres leczenia,  m.in. sterydami oraz brak ruchu sprawiły, że masa ciała "poszła" mocno w górę, aż osiągnęła pułap 86 kg. Moja pani doktor namawiała mnie abym coś z tym zrobiła ale "z głową"! Poza tym sama miałam kłopoty z jazdą na nartach i rowerze, co zaczęło mnie irytować. Postanowiłam udać się do specjalisty. Umówiłam się do pani Ani na spotkanie w marcu tego roku (2017) i tak się zaczęło. Wprowadziłam  pięć posiłków, tylko białe mięso i ryby, duże ilości owoców i warzyw, zero słodyczy. Oprócz prowadzenia zrównoważonej diety, cały czas byłam aktywna fizycznie (z resztą dalej jestem): jeżdżę na rowerze i pływam. Co sprawiło mi największą satysfakcję? Założenie ulubionej sukienki sprzed choroby. Ważę teraz 72 kg.

Mam nadzieję że uda mi się to utrzymać.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe