Opinie pacjentów

Polecam Pania dietetyk. Jest sympatyczna , miła i profesjonalna .Poleciłam ja wielu koleżankom i one również są bardzo zadowolone z porady. Dieta mało skomplikowana bez żadnych suplementów w pełni zbilansowana. U mnie mimo hasimoto i długotrwałych problemów ditea dobrze dobrana i co najważniejsze są efekty.

Aldona

Poznaj inną historię

Historia Pani Oli o odchudzaniu z przesłaniem :-)

Pani Ola trafiła do mnie do poradni z problemami z pęcherzykiem żółciowym. Przy okazji diety łagodzącej objawy choroby, udało jej się schudnąć 10 kg i zmienić nawyki zywieniowe. Postanowiła opowiedzieć nam jak przebiegła jej kuracja i co dzięki niej zyskała. Zapraszam Was do lektury!

czytaj więcej

Pani Mariola, - 16 kg w 5 miesięcy

  • Mariola, 53 lata
  • 16 kg w 5 miesięcy
  • Kobieta
  • 17 listopada, 2017

Pani Mariola jest klasycznym przykładem na to, że diety internetowe diety "cud" działają.. na chwilę. Po wielu, na pierwszy rzut oka, udanych próbach odchudzania, kilogramy wracały w błyskawicznym tempie. Pewnego dnia, Pani Mariola postanowiła zaczerpnąć porady specjalisty. Nawet nie jestem w stanie Wam opisać jak się cieszę, że trafiła do mojego gabinetu :-)

Mam na imię Mariola i mam 53 lata. Pracuję na kolei. Obecnie ważę 81 kg, a swoją przygodę z Dobrym Dietetykiem z wagą 97kg.
Siedzący tryb pracy, 12h przed komputerem i nieregularne posiłki sprawiły, że przybywało mi coraz więcej kilogramów. W pewnym momencie zaczęło mi to przeszkadzać. Zwłaszcza podczas spotkań rodzinnych, na których robione były pamiątkowe zdjęcia, z których zawsze próbowałam się wymigać Postanowiłam coś zmienić, aby czuć się lepiej sama ze sobą. Zaczęłam od stosowania różnorodnych diet internetowych. Bez konsultacji z dietetykiem. Diety były bardzo wyczerpujące, ale skuteczne. Jak się okazało jedynie na chwilę. Po zakończeniu każdej z diet kilogramy wracały wraz z nowymi- dodatkowymi. W końcu zgłosiłam się do Dobrego Dietetyka i poprosiłam o pomoc Panią Anię. Posiłki, które zaproponowała były w większości bardzo smaczne i obfite. W niczym nie przypominały dań z poprzednich diet. Różnorodne składniki, brak monotonii na talerzu i to, że zawsze byłam najedzona.
Na początku trudno było trzymać się ustalonych godzin posiłków, jednak z czasem organizm sam się domagał jedzenia w określonych godzinach. Co więcej posiłki przygotowane wg tej diety zasmakowały całej mojej rodzinie.
Najwięcej radości, ze zrzucenia tylu kilogramów, sprawia mi fakt, iż dobrze się czuję w swojej skórze, że mieszczę się w ubrania w mniejszych rozmiarach, a co za tym idzie mam większy wybór podczas zakupów. Małą cegiełkę w poprawie mojego samopoczucia dokładają też ludzie, którzy zauważają tę zmianę i gratulują wyników. Aczkolwiek najważniejsze jest to, że bez obaw spoglądam w lustro i cieszę się z tego, co osiągnęłam.


 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe