Opinie pacjentów

Z Panią Anią schudłam 5 kg w półtorej miesiąca. Pomimo tego, że może nie jest to bardzo dużo, właśnie na takim wyniku mi zależało. Teraz czuję się świetnie i staram się nadal utrzymywać dobre nawyki aby trzymać formę. Dzięki rozmowom z dietetykiem dowiedziałam się jakie błędy popełniałam i więcej do nich nie wrócę. Polecam

Kasia

Poznaj inną historię

Pani Mariola, - 16 kg w 5 miesięcy

Pani Mariola jest klasycznym przykładem na to, że diety internetowe diety "cud" działają.. na chwilę. Po wielu, na pierwszy rzut oka, udanych próbach odchudzania, kilogramy wracały w błyskawicznym tempie. Pewnego dnia, Pani Mariola postanowiła zaczerpnąć porady specjalisty. Nawet nie jestem w stanie Wam opisać jak się cieszę, że trafiła do mojego gabinetu :-)

czytaj więcej

Julia, 13 kg mniej!

  • Julka, 24 lata, Chorzów
  • - 13 kg w 5 miesięcy
  • Kobieta
  • 04 grudnia, 2017

Julia przyszła do mojego gabinetu z zamiarem zrzucenia 13 kg. Osiągnęłyśmy cel w przeciągu pięciu miesięcy. Dzięki systematyczności i dużej zmianie nawyków, jej masa ciała utrzymuje się na stałym poziomie. Początki były ciężkie, przynajmniej dla mnie – dietetyka, który musiał ułożyć dietę uwzględniając preferencje smakowe Julii, która wielu rzeczy nie jadła. Na szczęście po paru wizytach kontrolnych mogłyśmy rozszerzyć menu o nowe przepisy i produkty.

Nazywam się Julia i mam 24 lata. Zawsze miałam tendecję do tycia, ale postanowiłam, że coś zmienię i poszłam do dietetyka. Zaczęłam korzystać z nowego planu żywieniowego oraz regularnie ćwiczyć. Schudłam 13kg w przeciągu 5 miesięcy. Tak jak wspomniałam oprócz regularnych posiłków 5 razy dziennie co 3-4 godziny, 3 razy w tygodniu korzystałam z zajęć w Body Space.

Nadal utrzymuję wagę, pomimo tego, że od zakończenia kuracji odchudzającej minęło 8 miesięcy. Aktualnie oprócz zdrowej diety staram się ruszać i podnosić hantelki. Z nawyków, które mi zostały to przede wszystkim picie wody, oraz regularnie spożywane posiłki

Jakie rady mogę dać innym osobom przechodzącym na dietę?

Według mnie najważniejsza jest systematyczność i trzymanie się zasad wyznaczonych przez dietetyka.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe