Opinie pacjentów

Korzystam z usług dietetyka Anny Zielińskiej w Mikołowie. Jest miło i profesjonalnie. Jestem po kolejnej wizycie, dieta działa, więc kontynuuję. Jeszcze trochę do celu. Pozdrawiam i zachęcam do odwiedzin

Bartoolik

Poznaj inną historię

Julia, 13 kg mniej!

Julia przyszła do mojego gabinetu z zamiarem zrzucenia 13 kg. Osiągnęłyśmy cel w przeciągu pięciu miesięcy. Dzięki systematyczności i dużej zmianie nawyków, jej masa ciała utrzymuje się na stałym poziomie. Początki były ciężkie, przynajmniej dla mnie – dietetyka, który musiał ułożyć dietę uwzględniając preferencje smakowe Julii, która wielu rzeczy nie jadła. Na szczęście po paru wizytach kontrolnych mogłyśmy rozszerzyć menu o nowe przepisy i produkty.

czytaj więcej

Historia Pani Oli o odchudzaniu z przesłaniem :-)

  • Ola, 42l.
  • 10 kg
  • Kobieta
  • 24 sierpnia, 2018

Pani Ola trafiła do mnie do poradni z problemami z pęcherzykiem żółciowym. Przy okazji diety łagodzącej objawy choroby, udało jej się schudnąć 10 kg i zmienić nawyki zywieniowe. Postanowiła opowiedzieć nam jak przebiegła jej kuracja i co dzięki niej zyskała. Zapraszam Was do lektury!

Witam wszystkich. Mam na imię Aleksandra. Pracuję na stanowisku zastępcy kierownika w dużej jednostce handlowej. Od dłuższego czasu chodziła mi po głowie myśl, aby spróbować zmienić sposób odżywiania. Tak po prostu, dla samej siebie, bez konkretnego powodu. Jednak jak to w życiu bywa, nagle zupełnie niespodziewanie, ja – osoba całkowicie zdrowa, zderzyłam się z diagnozą lekarską - problem z pęcherzykiem żółciowym. Z dnia na dzień podjęłam decyzję o przejściu na dietę. Potrzebowałam fachowej pomocy, aby wiedzieć co mogę jeść i jak przygotowywać posiłki. Dietetyka znalazłam w internecie. Na zdjęciu młoda i sympatyczna Pani Ania. Pierwsza wizyta i określenie celów. Nie tylko nauka nowej diety, ale również drobny skutek uboczny czyli utrata wagi. Sama dieta bardzo przyjemna i o dziwo smaczna. Do tego wszystko w przystępnych cenach. Pięć posiłków dziennie i duża ilość wypijanej wody.

Ja, osoba jedząca tylko smażone lub pieczone nagle zaczęłam jeść tylko potrawy gotowane. Trudny dla mnie był fakt, że muszę codziennie gotować. Przed pracą i po pracy wyłącznie gotowałam. Miałam wtedy chwile załamki. Do momentu aż wszystko sobie poukładałam. Gotowałam na dwa dni. Częściej na przekąski wybierałam to co było do ogarnięcia bez gotowania i udało się. Od momentu przejścia na dietę nie mam żadnych ataków, żadnego bólu. Przy okazji zrzuciłam wagę z 72 kg do 62 kg i to bez najmniejszego wysiłku. Pojawiła się okazja do zmiany garderoby czyli same plusy. Do tego doszła duma z samej siebie.

Wszystkim którzy zastanawiają się jak zacząć i czy warto powiem: NIE MA NA CO CZEKAĆ. Samo się nie zrobi, a satysfakcja PO gwarantowana. Wystarczy tylko dyscyplina i samozaparcie. Najlepiej zacząć od wybrania poradni. Ja ani przez moment nie żałowałam wyboru. Poradnia Dobry Dietetyk Anna Zielinska to wybór, który procentuje. Znajomym już polecałam, Wam też polecam. Pani Ania wsłuchuje się w Wasze potrzeby i potrafi być elastyczna, ale też wymagająca. Nawet najmniejszy grzeszek się przed nią nie ukryje. Odwagi i do dzieła. Trzymam kciuki i powodzenia.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe