Partnerzy i zniżki

BABI-MED Szkoła rodzeniaAdresTelefonRabat z kartą partnerską ?
ul. Sobieskiego 19,
41-500 Chorzów
http://www.babi-med.eu/pl/szkola_rodzenia/
32 241-28-31

Bezpłatna szkoła rodzenia w Chorzowie. Zadaniem Szkoły jest pomoc w przygotowaniu rodziców do porodu i opieki nad nowonarodzonym dzieckiem. Wykwalifikowany personel prowadzi m.in. edukację kobiet w ciąży, wizyty patronażowe do 6 tyg życia noworodka i opiekę nad kobietami w połogu. Szczegółowe informacje na stronie internetowej BABI-MED.

Czytaj więcej
Be Beauty Centrum UrodyAdresTelefonRabat z kartą partnerską ?
ul.Ułańska 12, Osiedle Tysiąclecia,
40-887 Katowice
http://bebeauty.me/
693 844 774
10 %

Studio Urody dla kobiet oraz mężczyzn którzy chcą wyglądać atrakcyjnie zarówno na co dzień, jak i w wyjątkowych momentach życia. Oferta skierowana dla osób pragnących poprawić swój wygląd, samopoczucie, lub sprawić komuś wyjątkowy prezent.

Czytaj więcej
Body Space, Slim & BeautyAdresTelefonRabat z kartą partnerską ?
ul. Rajcy 2,
43-190 Mikołów
http://bodyspace-mikolow.pl/
501 42 42 44
10 %

Salon Body Space w Mikołowie jest wyposażony w najnowsze urządzenia pozwalające na bezinwazyjne zabiegi wyszczuplające i redukujące cellulit.
Body Space® to terapia wykorzystująca podciśnienie, poprzez które wzrasta spalanie tkanki tłuszczowej.
W wyniku ruchu wykonywanego na urządzeniu i panującym w kapsule podciśnieniu, dochodzi do polepszenia krążenia krwi w skórze i tkance podskórnej w miejscach, gdzie z natury u kobiet odkładają się większe ilości tłuszczu - uda, pośladki, talia, brzuch. Wytworzone w Body Space podciśnienie powoduje poprawę krążenia limfy, odpowiedzialnej za usuwanie nadmiaru płynów i zbędnych produktów przemiany materii.
Efektem jest wygładzenie skóry, poprawa jej jędrności oraz redukcja obwodów w tych problemowych dla większości kobiet sferach.

Czytaj więcej
Fresh&EcoAdresTelefonRabat z kartą partnerską ?
ul. 3-go Maja 53,
41-500 Chorzów
http://www.freshandeco.com.pl/
+48 508 087 757
5 %

Pragniesz żyć zdrowo i cieszyć się wspaniałym, naturalnym smakiem napojów oraz dań? Uzupełnij swoją dietę najlepszą zdrową żywnością, jaką znajdziesz w naszym sklepie. Stawiamy tylko na to co najlepsze, najzdrowsze i najsmaczniejsze, a bogactwo asortymentu umożliwi Ci znalezienie tego, czego szukasz.

Nasz sklep to zdrowa żywność w różnego rodzaju składnikach potraw, takich jak makarony, owoce, przyprawy, a nawet słodycze, smaczne napoje, jak zielona kawa czy sok jeżynowy i suplementy diety, z których codzienne korzystanie umożliwi każdemu poprawę samopoczucia, wzmocnienia organizmu albo zrzucenie zbędnych kilogramów. Oferujemy również najlepsze na rynku wyciskarki do soków oraz kosmetyki organiczne o bardzo zróżnicowanym zastosowaniu.

Wskażemy Ci to, z czego warto korzystać, jak poprawić jakość swojego życia i zaopatrzymy Cię w te najlepsze produkty, które pieczołowicie wyselekcjonowaliśmy. Polecamy nasze promocje i hity, które zrobiły furorę wśród Klientów.

Czytaj więcej
Gabinet psychologiczny mgr Katarzyna GębskaAdresTelefonRabat z kartą partnerską ?
ul. Katowicka 15,
41-500 Chorzów
http://www.gabinetpsychologiczny.wer.pl/
506 778 949
10 %

Gabinet psychologiczny oferujący pomoc psychoterapeutyczną oraz psychologiczną, dostosowaną do indywidualnych potrzeb zgłaszającej się osoby. Wykwalifikowany personel specjalizuje się również w pomocy dla osób z zaburzeniami odżywiania. Więcej szczegółów na stronie internetowej gabinetu.

Czytaj więcej
Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w ChorzowieAdresTelefonRabat z kartą partnerską ?
ul. Racławicka 23,
41-506 Chorzów
http://www.gwsp.edu.pl/
32 349 48 00

GWSP kształci ekonomistów analityków i menedżerów. Dostarcza specjalistycznej wiedzy i umiejętności praktycznych w stopniu zaspokajającym zmieniające się potrzeby kadrowe przedsiębiorstw i administracji, przede wszystkim sektora małych i średnich firm, sektora publicznego oraz organizacji pozarządowych. Powołaniem Uczelni, wiążącym się ściśle z jej nazwą jest kształtowanie wartości, postaw i kompetencji przedsiębiorczych studentów i absolwentów.

Czytaj więcej
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe