Opinie pacjentów

U Pani Ani schudłam już 11 kilogramów! Jestem zadowolona z wyników, a posiłki w diecie bardzo mi odpowiadają. Do celu jeszcze co prawda 8 kg, ale nie poddaję się :) Polecam każdemu!!! Anna B.

Anna

Poznaj inną historię

Pani Mariola, - 16 kg w 5 miesięcy

Pani Mariola jest klasycznym przykładem na to, że diety internetowe diety "cud" działają.. na chwilę. Po wielu, na pierwszy rzut oka, udanych próbach odchudzania, kilogramy wracały w błyskawicznym tempie. Pewnego dnia, Pani Mariola postanowiła zaczerpnąć porady specjalisty. Nawet nie jestem w stanie Wam opisać jak się cieszę, że trafiła do mojego gabinetu :-)

czytaj więcej

Wspaniała przemiana Pani Ani - 14 kg w 5 miesięcy

  • Anna, 48 l.
  • 14 kg w 5 miesięcy
  • Mężczyzna
  • 15 listopada, 2017

Konsekwencja, wytrwałość, determinacja, systematyczność - te cechy charakteru idealnie opisują Panią Anię. Przydały się w drodze do osiągania wymarzonej sylwetki. A co o sobie i samej kuracji powie sama Pani Ania?

Mam na imię Anna i mam 48 lat. Cztery lata temu zachorowałam. Ważyłam wtedy 68 kilogramów. Długi okres leczenia,  m.in. sterydami oraz brak ruchu sprawiły, że masa ciała "poszła" mocno w górę, aż osiągnęła pułap 86 kg. Moja pani doktor namawiała mnie abym coś z tym zrobiła ale "z głową"! Poza tym sama miałam kłopoty z jazdą na nartach i rowerze, co zaczęło mnie irytować. Postanowiłam udać się do specjalisty. Umówiłam się do pani Ani na spotkanie w marcu tego roku (2017) i tak się zaczęło. Wprowadziłam  pięć posiłków, tylko białe mięso i ryby, duże ilości owoców i warzyw, zero słodyczy. Oprócz prowadzenia zrównoważonej diety, cały czas byłam aktywna fizycznie (z resztą dalej jestem): jeżdżę na rowerze i pływam. Co sprawiło mi największą satysfakcję? Założenie ulubionej sukienki sprzed choroby. Ważę teraz 72 kg.

Mam nadzieję że uda mi się to utrzymać.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe