Opinie pacjentów

Od kiedy przyszłam do gabinetu pani Anny, nie wyobrażam sobie zmiany dietetyka. Bardzo dobre podejście do pacjentów. Szczerze mogę polecić każdemu, nawet tym najbardziej opornym

Magdalena S.

Poznaj inną historię

Wspaniała przemiana Pani Ani - 14 kg w 5 miesięcy

Konsekwencja, wytrwałość, determinacja, systematyczność - te cechy charakteru idealnie opisują Panią Anię. Przydały się w drodze do osiągania wymarzonej sylwetki. A co o sobie i samej kuracji powie sama Pani Ania?

czytaj więcej

Julia, 13 kg mniej!

  • Julka, 24 lata, Chorzów
  • - 13 kg w 5 miesięcy
  • Kobieta
  • 04 grudnia, 2017

Julia przyszła do mojego gabinetu z zamiarem zrzucenia 13 kg. Osiągnęłyśmy cel w przeciągu pięciu miesięcy. Dzięki systematyczności i dużej zmianie nawyków, jej masa ciała utrzymuje się na stałym poziomie. Początki były ciężkie, przynajmniej dla mnie – dietetyka, który musiał ułożyć dietę uwzględniając preferencje smakowe Julii, która wielu rzeczy nie jadła. Na szczęście po paru wizytach kontrolnych mogłyśmy rozszerzyć menu o nowe przepisy i produkty.

Nazywam się Julia i mam 24 lata. Zawsze miałam tendecję do tycia, ale postanowiłam, że coś zmienię i poszłam do dietetyka. Zaczęłam korzystać z nowego planu żywieniowego oraz regularnie ćwiczyć. Schudłam 13kg w przeciągu 5 miesięcy. Tak jak wspomniałam oprócz regularnych posiłków 5 razy dziennie co 3-4 godziny, 3 razy w tygodniu korzystałam z zajęć w Body Space.

Nadal utrzymuję wagę, pomimo tego, że od zakończenia kuracji odchudzającej minęło 8 miesięcy. Aktualnie oprócz zdrowej diety staram się ruszać i podnosić hantelki. Z nawyków, które mi zostały to przede wszystkim picie wody, oraz regularnie spożywane posiłki

Jakie rady mogę dać innym osobom przechodzącym na dietę?

Według mnie najważniejsza jest systematyczność i trzymanie się zasad wyznaczonych przez dietetyka.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe